Úvod > Parking

Levné parkování v centru Vrchlabí

S výhodnou IT CENTRUM parkovací kartou můžete levně parkovat v centru Vrchlabí po celý rok !

Automatický bezobslužný parking s kapacitou 72 míst pro osobní automobily do výšky 195 cm a bez přívěsu nabízí několik variant parkování :

  • stálí zákazníci IT CENTRA mohou využít výhodné plastové parkovací karty, kterou pořídí za 100,-Kč plus kredit předplatného ve výši 500,-Kč pro rok 2021/2022. S touto kartou mohou po celý rok parkovat DVĚ hodiny „zdarma“ a dále parkovat o VÍKENDECH a SVÁTCÍCH ZDARMA (viz. dále)
  • pro občasné návštěvníky, kterým se plastová karta nevyplatí, platí ceník parkovného s tím, že mají PRVNÍ parkovací hodinu a dále parkování o VÍKENDECH a SVÁTCÍCH ZDARMA
  • tarif „CELOROČNÍ PARKOVÁNÍ“ za 15.000,-Kč bez omezení.

 

 

 

 

Základní pokyny pro používání plastových předplacených karet

Do vjezdového stojanu vložte plastovou kartu (neberte si papírový lístek!), kterou po přečtení dat automat vrátí a otevře závoru. Tutéž kartu vložte před odjezdem do automatické pokladny, která Vám zobrazí cenu za parkovné (v případě pobytu kratším než 2 hodiny k placení 0, při překročení 2 hodiny doplatek dle ceníku). Při jednoznačně kratším parkování než 2 hodiny není třeba použít pokladnu, ale najet přímo k výjezdovému stojanu, který kartu vyhodnotí, pak ji vrátí a otevře výjezdovou závoru.

Plastové karty používejte v souladu s pokyny, které jsou uvedeny na jejich zadní straně ! 

 

IT CENTRUM

Vaše nákupní centrum v Krkonoších

Plán IT centrum

Prodejní doba

Po - Pá: 09:00 - 18:00 So: 09:00 - 12:30

reklama

Apartmány léto 24.5.2018
 

Newsletter IT centrum

Novinky a akční nabídky obchodu IT centrum 1x měsíčně
na Váš e-mail. Budete vědět dříve než ostatní...

reklama

Letní banner apartmány
Vánoce 2022