Úvod > Aktuality

Horský půlmaraton - Krkonoše

Horský půlmaraton - Krkonoše

01.10.2016, od 9:00-16:00 hod

   

  Horský půlmaraton v Krkonoších se poběží 1.10.2016. Závod spadá do série horských závodů, které proběhnou též na Šumavě a v Krušných horách. Zúčastnit se můžete také kratší trati v délce okolo 10 km.
  Seriál závodů Horský půlmaraton bude uzavírat klání v Krkonoších v okolí Špindlerova Mlýna. Máte rádi hory? Baví vás pohyb na čerstvém vzduchu, závodíte rádi, a to ať s druhými, nebo jen se sebou samým?

  Trasa vede podél Labské přehrady a následně stoupá po zpevněných cestách na Horní Mísečky, odkud se sbíhá po lesních cestách zpět do cíle závodu. Ostřílení závodníci si zde mohou vylepšit osobní rekord a ti, kdo si na 21 km trať netroufají mohou běžet „jen“ krátkou, 10-11 km trať. Dětský závod je součástí všech našich akcí, a proto ani zde nemůže chybět.

  Na trase a při organizaci nám budou pomáhat děti z dětského domova ve Vrchlabí a právě pro ně bychom s vaší pomocí chtěli uspořádat sbírku. O co se jedná? Poprosíme vás, podívat se do vašich skříní, do sklepů a na půdy, zda byste nenašli sportovní věci (oblečení, stará kola, koloběžky, tenisové rakety..), které už nepoužíváte, ale dětem z dětského domova by udělali radost. Předem moc děkujeme!

   

  zpět

   

  IT CENTRUM

  Vaše nákupní centrum v Krkonoších

  Plán IT centrum

  Prodejní doba

  Po - Pá: 09:00 - 18:00 So: 09:00 - 12:30

  reklama

  Apartmány léto 24.5.2018
   

  Newsletter IT centrum

  Novinky a akční nabídky obchodu IT centrum 1x měsíčně
  na Váš e-mail. Budete vědět dříve než ostatní...

  reklama

  Letní banner apartmány
  Samsung